PŘEKLAD: It Started with a Kiss 2, Absolute Darling ... :

Hana Yori Dango 2

27. září 2010 v 18:41 | smaczinka |  J Doramas
Japonská dorama natočená v roce 2007. Má 11 epizod. Je s anglickými
titulkami. Žánrově se řadí do romance, komedie. Je natočený stejnojmenný film jako pokračování doramy. V překladu ho angličtiny název zní:Boys of Flowers 2. V češtině pak- Chlapci květin 2. Titulní píseň je Love so sweet od Arashi.
STRUČNÁ LOVESTORY
Makino dostala Red notice od F4. Celá škola ji okamžitě začne šikanovat. Nechápe proč-s 3 z F4 je kámoška a 4-Tsukasa je její kluk. Rozhodne se jet za ním do NY. Tsukasa ji ale odmítne. Tsukasa přiletí do Japonska. Jeho matka oznámí, že si bude brát Shigeru. Tsukasa jí nechce. Shigeru se do něj zamiluje. Jelikož nemá Makino kde bydlet Tsukasova sestra jí nabídne pokoj v Tsukasově domě. Začne tam pracovat. Tsukasa se s Nigeru rozejde, miluje Makino. Makino vztah s Tsukasou ukončí. Odjede na venkov. Tsukasa jede za ní, ale zraní se a ztratí paměť. Nepamatuje si pouze Makino. Ta se snaží, aby si na ni vzpomněl, ale nedaří se jí to. Tsukasovi se začne"vnucovat" Umi- spolupacientka z nemocnice. Začne předstírat, že je Tsukasova holka.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tsukasa jí ze začátku věří, ale pak už ne. Umi pošle Makino do vánice. Chce, aby Makino zemřela. Tsukasa jede Makino hledat. Najde jí. Vrátí se mu paměť. Po příjezdu domů na "maturitním večírku" požádá Tsukasa Makino o ruku. Makino řekne ANO. Všichni jim gratulují.
HERCI
Guests
-tady je můj názor stejný jako u Hana Yori Dango "1", pěkná dorama, ikdyž mi strašně lezla na nervy Tsukasova snoubenka-
  • hyd
    hyd 01
    hyd 02

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sledujete doramy?

ano 40.5% (208)
občas 20.9% (107)
ne 20.9% (107)
nikdy!!! 17.7% (91)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama