PŘEKLAD: It Started with a Kiss 2, Absolute Darling ... :

Hana Yori Dango-final

27. září 2010 v 19:31 | smaczinka |  J Movies
Japonský film natočený jako pokračování doramy Hana Yori Dango a Hana Yori Dango 2. Film byl natočený v roce 2008. Je s anglickýma titulkama. Je to komedie a romance. Anglicky název znamená Boys of flowers-final, česky pak Chlapci květin-finále. Titulní píseň je One Love od Arashi.
STRUČNÁ LOVESTORY
Makino a Tsukasa se připravují na svatbu. V tom někdo ukradne korunku, kterou Makině dala Tsukasova matka. Ihned se jí vydají hledat. Jedou do Las Vegas(tam ji nenajdou), do Hong Kongu. V Hong Kongu ji najdou. Mají ji zpět. V letedle je uspí, vezmou korunku a vysadí na pustý ostrov. Makino přemýšlí, jestli si má Tsukasu vzít, na ostrově se ujistí, že ANO.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Lupič" pro ně přiletí a vezme je domů. Tam se dozví, že loupež byla fingovaná. To jenom rodiče zkoušeli jejich lásku. O "podfuku" věděli i členové F4. Zjistili, že korunka je falešná. Opravdivá "Smile of Venus" nikdy neexistovala. Makino a Tsukasa mají krásnou svatbu u "památníku", kde na ni poprvé čekal Tsukasa.
HERCI
-skvělé ukončení celé série Hana Yori Dango a postava Ruie skvěle tajemná-
  • Tsukasa+ Tsukushi 02
    Tsukushi+Rui
    Tsukasa+Tsukushi pláž
    Tsukasa+Tsukushi vlasy
    svatbA
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sledujete doramy?

ano 40.5% (208)
občas 20.9% (107)
ne 20.9% (107)
nikdy!!! 17.7% (91)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama