PŘEKLAD: It Started with a Kiss 2, Absolute Darling ... :

Koizora

19. září 2010 v 18:26 | smaczinka |  J Doramas
-A, HIRO, STÁLE MILUJI NEBE!-

Japonská dorama natočená v roce 2008. Má pouze 6 epizod. Má i stejnojmenný film, který vypráví stejný příběh. Má české titulky.Žánrově je to drama a romance. Dorama se anglicky jmenuje Sky of love. Česky pak Nebe lásky. Titulní song je Ai no Uta od Fukui Mai.
STRUČNÁ LOVESTORY
Hiro se do Miky zamiluje. Docela hrubým, ale romantickým gestem si ji získá. Začnou spolu chodit. Na Miku žárlí Saki-Hirova bývalá holka. Její parta Miku zmlátí. Hiro Miku chrání. Nika čeká s Hirem dítě. Moc se snaží u rodičů. Ti ji nakonec nechat si dítě dovolí. Oba se na mimi těší. Saki Miku zchodí ze schodů a Mika potratí. Hiro ji opět chrání. Najednou se Hiro chová jako debil. Snaží se, aby ho Mika nenáviděla. Dá jí kopačky. Mika se snaží napravit to, ale Hiro odmítá. Po dlouhé době Mika začne chodit s Yuuem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
O 3 roky později se Mika dozví, že Hiro máš už 4 roky rakovinu. Rozejde se s Yuuem a jde do nemocnice za Hirem. Hiro na ni nepřestal myslet. Stéle se milují. Mika odejde ze školy a stará se o Hira. Chtějí se vzít. Hiro jí řekne, že ji miluje. Dřív než Hiro podepíše formulář o sňatku. Umírá. Mika se velmi trápí. Rozhodne sestát sestřičkou. Nikdy na Hira nezapomene. Stále miluje nebe.
HERCI
CITÁTY:
If only that night.....
If I took different way, would it have changed our fates a little?
He likes a river...
His weves takes everything away...
Never stop going...
Sayonara, Hiro...
Proč máš ráda nebe?
Musím mít důvod abych měla něco ráda?
Ale ten Hiro... který mně všechno naučil... už tady... není
-krásná dojemná dorama, ale člověk u toho brečí jak želva-
  • Koizora
    Mika+Hiro
    Mika+Hiro 2

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama