PŘEKLAD: It Started with a Kiss 2, Absolute Darling ... :

Virgin Snow

27. září 2010 v 19:50 | smaczinka |  J Movies
Korejsko-japonský film na točený v roce 2007. Je to drama a romance.
Je s anglickými titulkami. Česky název znamená Panenský sníh.
STRUČNÁ LOVESTORY
Krásný, ale prostý příběh vypráví o chlapci jménem Kim Min, který se rozhodl přestěhovat se na rok se svým otcem-profesorem a hrnčířem v jednom do Japonska. Jako každý v novém prostědí musí vše prošmějdit a zdokumentovat. V místní svatyni narazí na japonskou dívku se smutnýma očima a zasáhne amorův šíp přímo do srdce. Min nastupuje na new školu, kde potkává krásnou, smutnou miko ze svatyně. Jmenuje se Sasaki Nanae a i přes jazykovou bariéru se zde vyvíjí silný vztah. Ovšem, vždy je tu něco. Nějaké ale. Minova babča si vybrala fakt špatný timing na svoji nemoc. Min bez oznámení rychle letí za bábinkou, aby náhodou nezmeškal její poslední výdech. Když se babča uzdraví, Min znovu frčí do Japonska za svou milovanou, ovšem Nanae je k nenalezení, nikdo neví kam zmizela, prostě se pod ní slehla zem. Min se zlomeným srdcem se vrací zpátky do rodné země a trápí se proč ho opustila.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po 2 letech se potkají v Koreji na výstavě Nanajiných obrazů. Nanae chce vše vrátit. Min ale neví. Jeho babička mu vrátí dárek, který dostal od Nanae, a který věnoval babičce. Je to dopis. Přečte si ho. Najde Nanae. Vyříkají si vše a jsou opět spolu.
by www.morskehnujdy.langusty.blog.cz
HERCI
- krásný film, spojení Koree a Japonska se zde úplně povedlo -
 • virgin snow
  Nanae
  déšť
  schledání
  22222 virgin snow
  virgin snow 1

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sledujete doramy?

ano 40.5% (208)
občas 20.9% (107)
ne 20.9% (107)
nikdy!!! 17.7% (91)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama