PŘEKLAD: It Started with a Kiss 2, Absolute Darling ... :

Tada, Kimi wo Aishiteru

17. října 2010 v 15:34 | smaczinka |  J Movies
-SHE USED TO LIE VERY OFTEN.-

Japonský film natočený v roce 2006. Má anglické titulky. Řadí se do drama , romance. V překladu Tada, kimi wo Aishiteru znamená Just, loving you. Česky
Jen , láskou k tobě. Film se ale jmenuje Heavenly forest. Česky Nebeský les. Titulní song je Renai Shashin od Ai Otsuky.
STRUČNÁ LOVESTORY
Makoto (Hiroshi Tamaki) chodí na vysokou školu stejně jako Shizuru (Miyazaki Aoi) "šedá myš". Spřátelí se. Shizuru se do Makota zamiluje. Makotovi se ale líbí Miyaka. Shizuru nemá kde bydlet, Makoto jí nabídne svůj dům. Po čase se Makoto zeptá Shizuru, co by chtěla na narozeniny. Odpoví polibek. V den Shizuřiných narozenin jí Makoto políbí a zamiluje se do ní. Shizuru zmizí.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Po 2 letech Makotovi příjde dopis od Shizuru. Jede za ní do USA, ale zjistí, že je mrtvá. Jde na její výstavu. Dojde mu, jak moc ho milovala. Uvidí ji na fotce. Ne jako "šedou myš", ale jako krásnou ženu.
HERCI
- jednoduše- krásný, smutný film-
 • tkwa
  tkwa1
  nebeský les
  heavenly forest
  just, loving you
  makoto heavenly forest

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Sledujete doramy?

ano 40.5% (208)
občas 20.9% (107)
ne 20.9% (107)
nikdy!!! 17.7% (91)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama